Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ráda bych Vám poskytla místo, pro zpětnou vazbu ... ani nevím, proč jsem s tím tak otálela :-D.

Budu ráda za kritiku, za pochvalu, za náměty, za připomínky a tak dále :-), takže směle do mě :-). Můžete se ptát na to, co Vás zajímá a když budu znát odpověď, ráda odpovím :-).

Měla bych Vás však upozornit, že NEJSEM veterinář ani veterinární pracovník, takže dotazy ohledně zdravotních stavu svých mazlíčku prosím konzultujte pouze a jen se svým veterinárním lékařem :-).

Pokud budete mít dojem, že neodpovídám v patřičně krátké době, je to jen proto, že jsem zaměstnaná i jinak a web je spíše mým koníčkem :-), ale slíbit mohu to, že odpovím každému :-).

Aby se nám to tady nezvrtlo v nějakou neplechu, stanovíme si nějakých pár jednoduchých pravidel a jakýkoliv komentář v rozporu s pravidly bude odstraněn :-), já jen aby jste se třeba někteří nenamáhali zbytečně s psaním :-). Takže: 

  1. jsme slušní lidé, takže se vždy představíme, asi takhle nějak "Ahoj, já jsem Natalie a dělám pro Vás tyhle stránky" - pochopili všichni? Věřím, že ano :-)
  2. žádné vkládaní odkazů na jiné webové stránky, žádné odkazy na fotky, videa atd., atd., atd.,
  3. a když jsme tedy ti slušní lidé se stejným zájmem, nebudeme se tady nijak osočovat, nadávat si, a slovně se jinak napadat atd. Uvědomte si, že tyhle stránky navštěvují i nezletilé osoby, takže na to prosím berte ohled

​Prosím ty, co došli až zde a mají něco na srdci k webu, ke mně, k příspěvkům aby pravidla akceptovali a pokládali komentáře slušně :-).

 

Těšíme se na Vaše komentáře 

Natalie :-) a mé kočkopsí kožichy :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Achatiny

(Pavlína, 30. 5. 2019 16:40)

Dobrý den, četla jsem, že jste si nechala vyrobit terárium na zakázku pro achatiny. Je možné zveřejnit odkaz nebo doporučení na konkrétního kutila? Chci chovat achatiny v reprezentativních prostorách a zajistit jim bezpečí a jsem začátečník. Děkuji za radu. Pavlína

Re: Achatiny

(Luminous, 30. 5. 2019 20:00)

Ahoj Pavlino,
bohuzel s dotycnym clovekem jiz nejsem v kontaktu, avsak k chovu achatin je vhodne jakekoliv terarium. Pripadne co vim, tak dela na zakazku i Robimaus z Rudne u Prahy.
Terarium je sice super, ale o to narocnejsi je cisteni. Na plastboxu neni sliz tak znatelny jako na tom skle.
Ze svych zkusenosti vim, ze za dobu, co jsem vycistila terarium, tak jsem mela vycisteny vsechny plastboxy :-).
Preji mnoho stesti v chovu ;-)